Paieška

SUBSTRATAS AUGALAMS

Produkto kodas 16477715
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 1,90

,,Blumenerde" AUGALŲ AUGINIMO SUBSTRATAS. 40 l. 

Aukštos kokybės, drėgnas, iš karto paruoštas  kambariniams bei balkono  augalams  sodinti. Tinka visiems  kambario bei balkono augalams ir turi visas optimaliam augimui reikalingas medžiagas. Subalansuotos maistingosios medžiagos ir mikroelementai užtikrina sveiką augalų augimą ir gausų jų žydėjimą.Persodinus augalus į šį substratą, reikia juos gerai palaistyti.Pagaminta iš 80%  aukštapelkinių  durpių ( mažaskaidės  H3-H5, vidutiniškai ir gerai susiskaidžiusios durpės H5-H7),organinių augalinių medžiagų (kompostas), smėlio, kalkių, N trąšų.  ph-vertė ( CaCl2) 6,0. Druskos kiekis  1,8g/l(KCl). Papildomos maistingosios medžiagos: 200 mg/l azoto (NH4+NO3);290 mg/l fosfato P2O5;  610 mg/l kalio oksido K2O; 100mg/l magnio Mg. Iš viso:  700 mg/l magnio, 400mg/l  sieros S. Naudojimo nuorodos.Persodindami augalus visuomet atkreipkite dėmesį į tinkamą vazono dydį.Pašalinkite seną žemę nuo augalo šaknų, įpilkite substrato, įdėkite augalą ir jį prispauskite.Žemių nepripilkite iki pat vazono krašto, kad neištekėtų laistomas vanduo. Gausiai palaistykite.Žemė visuomet turi būti drėgna.Po 4-8 savaičių reguliariai tręškite. Reguliarus augalų persodinimas į naują substratą rekomenduotinas rudenį.Naudojimo nuorodos. Tai paruoštas substratas visiems augalams  persodinti ar sodinti, išskyrus rūgščią dirvą mėgstančius augalus( rododendrus, azalijas, hortenzijas) ir orchidėjas.Naudoti tik namų ūkyje.Prieš naudojimą žemę rūpestingai supurenkite.Praėjus 2-3 savaitėms po persodinimo augalus patręšti.

 
 

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,68

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
4,98

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
4,98

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,48

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
9,98

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

Internetiniai užsakymai

Pasirinkite miestą užklausai:
Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakydamas naujienlaiškį, patvirtinu, kad su asmens duomenų apsaugos tvarka susipažinau, sutinku pateikti savo duomenis.
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98