Paieška

GREITO POVEIKIO VEJOS TRĄŠOS

Produkto kodas 16406658
Gamintojas Vokietija
Kilmės šalis Vokietija

Kaina 13,91

,,Gruner Jan Rasendunger"- GREITO IR ILGALAIKIO POVEIKIO NPK VEJOS TRĄŠOS (15+5+6). EB TRĄŠOS. 10 kg/ 300 m2. REZULTATĄ PASTEBĖSITE PO 7 DIENŲ. Pagrindinė sąlyga, kuri reikalinga, kad  veja būtų vešli, tolygiai sodrios žalios spalvos, yra pakankamas aprūpinimas maistingomis medžiagomis. Būtent šiose trąšose yra optimalus visų būtinų komponentų derinys. Žolė greitai sužaliuoja, pasidaro vešli, sodrios žalios spalvos.Tinka visų rūšių vejoms (sportinėms, dekoratyvioms vejoms). Po naudojimo kibirėlį sandariai uždarykite ir laikykite sausoje, vėsioje vaikams ir gyvūnams neprieinamoje vietoje.Uždaroje pakuotėje laikomos trąšos lieka sausos ir tinkamos naudoti. Tręšiama tris kartus metuose, kas 8-10 savaičių išbarstant 25- 30  g/m2. Tręšimo pradžia kovo-balandžio mėn. Sezoninis tręšimas birželio pradžia-rugpjūčio mėn. Tręšimas vėlyvą rudenį  spalio mėn.Praėjus 1-2 dienoms po žolės pjovimo, žolę patręškite. Po tręšimo žolę gausiai palaistykite. Galima trąšas barstyti iš rankos skersai išilgai arba su barstykle.
TINKAMO LAIKYMO NUORODOS. TRĄŠAS LAIKYKITE SAUSOJE PATALPOJE, KURIOJE TEMPERATŪRA NE ŽEMESNĖ NEI 6°C IR NE AUKŠTESNĖ NEI 35°C,  SAUGOTI NUO SAULĖS. LAIKYTI UŽRAKINTAS VAIKAMS IR NAMINIAMS GYVŪNAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. LAIKANT PER DRĖGNOJE , PER ŠILTOJE ARBA PER ŠALTOJE APLINKOJE, GALIMAS PRODUKTO SAVYBIŲ PASIKEITIMAS. SAUGOTI, KAD NEPATEKTŲ ANT AKMENS  IR TERASOS PLYTELIŲ. TRĄŠŲ NEIŠLEISTI Į NUTEKAMUOSIUS VANDENIS IR ATVIRUS TELKINIUS. PO NAUDOJIMO NISIPLAUTI RANKAS AR KITAS SĄLYTĮ SU TRĄŠOMIS TURĖJUSIAS ODOS VIETAS.
Sudėtis: 15%N -azoto( 6,5% N- nitrato azoto, 8,4% N- amonio azoto); 5% P2O5- amonio citrate ir vandenyje tirpstančio fosfato, 4,8% P2O5- vandenyje tirpaus fosfato ; 6% K2O -vandenyje tirpaus kalio oksido.

Pastabos: prekės parduodamos be dekoracijų. Pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio: dėl prekių asortimento, likučio bei pardavimo sąlygų parduotuvėse teiraukitės konkretaus miesto parduotuvės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Pardavimo sąlygos skirtinguose filialuose gali nesutapti. Prekių kainos gali kisti. Dėl likučio ir prekės kainos prašome teirautis parduotuvėse.

VISŽALIŲ AUGALŲ TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,87

LAVOS KILMĖS MULČIAS

20 litrų
4,76

TRĄŠOS VEJAI

GRÜNER JAN, 7,5 kg
5,34

TRĄŠOS SU MAGNIU

GRÜNER JAN, 3 kg
5,34

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

GRÜNER JAN, 2,5 kg
2,66

TRĄŠOS VEJAI SU GELEŽIMI

GRÜNER JAN, 10 kg
10,70

SUBSTRATAS AUGALAMS

45 litrai
2,87

UNIVERSALIOS TRĄŠOS

,,Gruner Jan", 3 l
3,19

DURPĖS

70 litrų
3,94

Vilnius


Kaunas


Šiauliai


Naujienlaiškio prenumerata
Specialūs pasiūlymai

GELINIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98

SKYSTASIS SKALBIKLIS

"Persil"
13,98